Hakkımda

Cemalettin GÜRLER Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Şu anda kurucu ortağı olduğu GCG Avukatlık bürosunda avukatlık yapmaya devam ediyor. Ankara Üniversitesine bağlı Adalet Meslek Yüksek Okulunda 8 yıla yakın Avukatlık ve Noterlik Hukuku, Avukatlık Hukuku Bilgisi, Adalet Psikolojisi, Sigorta Hukuku derslerini hem örgün hem de uzaktan eğitim olarak vermiştir.

Avukat Cemalettin GÜRLER Anadolu Üniversitesi için yazdığı Avukatlık – Noterlik Hukuku ders kitabı 5 baskı yapmış, olup halen ders kitabı olarak okutulmaktadır.

Avukat Cemalettin GÜRLER’in ayrıca Kat Mülkiyeti Hukuku (Toplu Yaşam Alanları Hukuku) ve Harçlar Hukuku kitapları bulunmaktadır. Avukat Cemalettin GÜRLER şu anda “Adalet Psikolojisi” kitabını yazmaktadır.

Birçok alanda makaleleri olan Avukat Cemalettin Gürler 2014 – 2016 yılları arasında Ankara Barosu Yönetim Kurulunda görev aldı.

Cemalettin GÜRLER uzun süre çalıştığı yerel yönetimlere yönelik çalışmalarını “Marka Kent” kavramı üzerinden yürüttüğü çalışmalarını seçildiği Ankara Yenimahalle Kent Konseyinde pratiğe dökmeye çalışmaktadır.

 

Arama

Duyurular

DEVRE MÜLK ALIMLARINDA TÜKETİCİLER NELERE DİKKAT ETMELİ

DEVRE MÜLK ALIMLARINDA TÜKETİCİLER NELERE DİKKAT ETMELİ...

Yargı Kararları

ESAS NO : 2015/2521 KARAR NO : 2016/10415

Dava, çalışma gücü kaybı nedeniyle maddi tazminat istemine ilişkindir.

ESAS NO : 2015/3021 KARAR NO : 2016/10413

Dava, trafik kazası nedenine dayalı ölüm ve cismani zarara dayalı tazminat istemine ilişkindir.

ESAS NO : 2014/12888 KARAR NO : 2016/10392

Dava, trafik kazasından kaynaklanan destekten yoksun kalma tazminatı istemine ilişkindir.

Basından

Ankara Yenimahalle İlçesinde 500,000 kişiye ulaşmayı hedefleyen eğitim projesinde, proje çalışmasını Av. Cemalettin GÜRLER tarafından yürütülmektedir.

Site ve Apartman Yöneticiliği Eğitim Projesi →

Ankara'da Yenimahalle Belediyesi ve Yenimahalle Kent Konseyi iş birliğiyle başlatılan Apartman ve Site Yöneticileri Eğitimi projesinin ilk toplantısı Yenibatı Mahallesi'nde gerçekleşti.

Apartman ve sitelere standart geliyor →

Siirt Barosuna kayıtlı meslektaşımız Av. M.Nezir Okur'un yürüttüğü mesleki faaliyeti nedeniyle katledilmesinden sonra Siirt Ağır Ceza Mahkemesinde görülen davanın ilk duruşmasına Türkiyedwn bir çok baro bir

Av. M.Nezir Okur duruşması →

ANKARA BAROSU’NDAN KIZILAY SALDIRISI KURBANLARINA SAYGI DURUŞU VE KARANFİL

ANKARA BAROSU’NDAN KIZILAY SALDIRISI KURBANLARINA SAYGI DURUŞU VE KARANFİL →

PLANLAMANIN KALKINMADAKİ ÖNEMİ

PLANLAMANIN KALKINMADAKİ ÖNEMİ →

Videolar

→ Site ve Apartman Yöneticilerinin Görevleri

Güzel Ankara programı


© Copyright - DİGİTA